24 czerwca 2011

FASHION PEOPLE POLAND

W środę odbyła się konferencja prasowa i (przed)premiera książki, o której na pewno już słyszeliście. Fashion People Poland to pierwszy w Polsce album street fashion, który miałam okazję współtworzyć. Razem z Szymonem Brzóską, autorem wielu zdjęć na moim blogu, szukaliśmy modnych, niebanalnych i wyróżniających się z tłumu osób. W projekcie brała też udział Sonia Zawadzka. Efektem naszej pracy jest rozdział: Gdańsk- Sopot.  Jestem podwójnie szczęśliwa gdyż w książce pojawiły się fotografie Iwony, Łukasza, Claudii i aż 5 moich zdjęć. Właściwa premiera będzie miała miejsce podczas Warsaw Fashion Street i towarzyszyć jej będzie premiera płyty zatytułowanej ”Fashion Music For Fashion People”. Cały dochód ze sprzedaży książki zostanie przeznaczony na cele charytatywne, stypendia dla najzdolniejszych, dlatego tym bardziej zachęcam do jej kupna. Album można nabyć w EMPIKACH, na terenie całego kraju.  Gorąco polecam;)
 Tymczasem dodaję kilka skanów. Zachęcam też do tego, by zajrzeć na blog Szymona, na którym znajdziecie kolejne skany  CLICK!
Dodam jeszcze, że jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam uczestniczyć w tym projekcie. Jest to dla mnie zaszczyt. Po powrocie z Warsaw Fashion Street zaczynamy zdjęcia do kolejnej edycji książki. Na facebooku będę informować, gdzie i kiedy będziemy się pojawiać z Szymonem, dlatego też zachęcam do polubienia bloga:

Dołącz do dyskusji! 12 komentarzy

 1. Moje gratulacje! Brawo! Bardzo się cieszę, że wszystko wyszło tak pomyślnie! 😀

  Odpowiedz
 2. Gratuluję, chyba skuszę się w Empiku na tą książkę. 🙂

  Odpowiedz
 3. Cuksowa- dziękuję Ci bardzo
  When the sun is shining- z tego co czytałam, książka ukaże się w Empie po Warsaw Fashion Street, ale można ją jeszcze nabyć na allegro (taniej)tu jest link
  http://allegro.pl/ksiazka-fashion-people-dorota-wroblewska-nowosc-i1681677312.html

  Odpowiedz
 4. To jeszcze będzie kolejna edycja i to tak szybko? WOW

  Odpowiedz
 5. boskie są te stylizacje. 🙂

  Odpowiedz
 6. gratuluję. Wygląda nieziemnsko! Chciałabym kiedyś znaleźc w niej swoje zdjęcie…. :))

  Odpowiedz
 7. Zapraszam do udziału w KONKURSIE!
  Do wygrania piękna biżuteria. 😉
  Szczegóły na moim blogu!
  Pozdrawiam ;)*

  Odpowiedz
 8. great pics! LOVE it.

  We’ve great Giveaways for 650€ (Ray Ban Wayfarer, Costume National, Le Coq Sportif) for our readers on our blog Schöngeist!

  http://schongeist.blogspot.com/2011/01/giveaway-for-650-women-men-costume.html

  Burcu

  Odpowiedz
 9. nie mogę się doczekać zaglądnąć do środka tej książki 🙂

  Odpowiedz
 10. mmm świetności :))

  Pozdrawiam,
  rudsini.blogspot.com

  Odpowiedz

Dodaj komentarz